Про нас

ТОВ «Український Аграрний Ресурс» – вітчизняна компанія-виробник, що спеціалізується на розробці, дослідженні та впровадженні у сільськогосподарське виробництво мікродобрив торгової марки «УАРОСТОК»®.

Заснована компанія у 2009 році, з головною метою - забезпечення агровиробників високоекологічними мікродобривами.

Широкий спектр продукції дозволяє повністю забезпечити потребу ринку в мікродобривах з власної лінійки (28 найменувань висококонцентрованих мікродобрив, збагачених амінокислотами, гуміновими речовинами). Власне виробництво також надає можливість виготовлення продукції за індивідуальним замовленням. Багаторічні напрацювання компанії, дотримання європейських стандартів якості, сучасне обладнання та підходи до роботи дозволяють виготовляти продукцію, враховуючи споживчі тенденції різних країн.

Ми надаємо повний агрономічний супровід та послуги листкової діагностики. Експресність методу дозволяє перед кожним підживленням кількісно визначити потребу в макро- і мікроелементах, що надає можливість вчасно скорегувати мінеральне живлення, а також обґрунтовано та ефективно використовувати добрива.

В 2013 році наша компанія пройшла сертифікацію виробництва мікродобрив відповідно до стандарту ISO 22000:2005, що гарантує контроль якості на кожному етапі виробництва.

Реєстрація мікродобрив «УАРОСТОК»® на території Європейського Союзу та відкриття власного представництва в Болгарії у 2017 році дозволило підприємству вийти на нові ринки збуту та налагодити співпрацю з міжнародними дистриб’юторами.

За роки свого існування ми зарекомендували себе як надійний партнер, підтвердження тому - постійне збільшення об’ємів виробництва та розширення клієнтської бази.

Тож компанія «Український Аграрний Ресурс» має багато стратегічних планів. Ми й надалі будемо невтомно працювати для Вас, на благо нашої Батьківщини, та робити все від нас залежне, щоб з гідністю представляти Україну на європейському агрохімічному ринку.