День поля в ТОВ "ВІСКАР АГРО"

23/01/2019
автор УкрАгро Ресурс

17 жовтня 2014 року на Київщині було проведено День поля із збиранням кукурудзи. Організаторами Дня поля була компанія «КВС-Україна». Захід проходив на полях ТОВ «Віскар Агро», що розташоване в Кагарлицькому районі. У заході також прийняли участь компанії Bayer та БТУ-Центр. Загалом День Поля відвідало близько 25 осіб.

Розпочався захід з реєстрації учасників та  привітального слова директора господарства Баранівського Василя Дмитровича, який коротко привітав присутніх та розповів про господарство.

Надалі виступив представник компанії «Український Аграрний Ресурс» Мурашов Руслан Анатолійович. Він коротко розповів про компанію та значення мікроелементів у житті рослин. Він зазначив, що використання мікроелементів посилює споживання макроелементів рослинами, в результаті чого, вони формують більшу вегетативну масу, а відповідно і більший врожай. За його словами, найбільш раціональним способом внесення мікродобрив на сьогодні є використання позакореневих хелатних добрив торгової марки «УАРОСТОК».

Ці добрива хімічно чисті та екологічно безпечні оскільки, відповідають міжнародному стандарту ISO 22000:2005.  «УАРОСТОК» не містить хлору та інших шкідливих культурам речовин, які пригнічують їх ріст і розвиток. Також вони мають такі суттєві переваги як: високий коефіцієнт використання рослинами мікроелементів  із добрива (95-98 %) за рахунок хелатної форми ЕДТА; містять у своєму складі прилипач, гумінові кислоти та амінокислоти. Добрива «УАРОСТОК» можна комбінувати у одному робочому розчині із карбамідом та пестицидами.

Далі представник компанії «КВС-Україна» надав коротку характеристику представленої лінійки кукурудзи. Після чого провели обмолот з визначенням врожайності безпосередньо на полі.

ТОВ «Український Аграрний Ресурс» висловлює щиру подяку директору ТОВ «Віскар Агро» Баранівському Василю Дмитровичу та компанії «КВС-Україна» за надану можливість прийняти участь у проведеному Дні поля.

Фотозвіт