День Поля на Херсонщині

23/01/2019

23 серпня 2017 року компанія «Український Аграрний Ресурс» взяла участь у Дні Поля  «Інноваційні технології вирощування зернових і технічних культур в умовах змін клімату». Даний захід був проведений Інститутом зрошувального землеробства НААН в смт. Наддніпрянське. Участь у заході взяли близько 100 чоловік.

Відкрила День поля директор Інституту зрошуваного землеробства НААН Вожегова Р.А, яка привітала присутніх з Днем Прапора і Днем Незалежності. Надалі до слова було запрошено представника Апарату президії НААН Курила В.Л та директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

Надалі розпочався огляд демонстраційних ділянок кукурудзи, соняшнику.  Також учасники Дня поля мали можливість ознайомитися з полігоном сорго та просо, на якому побачили, що різні гібриди і сорти по-різному реагують на посушливі умови півдня України.

На завершення Дня поля доктор с.-г. наук  Малярчук М.П. презентував сільгосптехніку для обробітку грунту під посів озимих культур.       

Колектив ТОВ «Український Аграрний Ресурс» висловлює щиру подяку директору Інституту зрошуваного землеробства Вожеговій Раїсі Анатоліївні за надану можливість прийняти участь у Дні поля. 

 

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук